24 marca 2016

Oferta specjalna – obrazy olejne, grafiki, pastele i reprodukcje na sprzedaż

OBRAZY OLEJNE dodają wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu, stanowią również korzystną inwestycję  na przyszłość.
Jeżeli interesuje cię malarstwo olejne, szukasz wyjątkowej dekoracji do swojego domu, gabinetu lub wyjątkowego prezentu dla bliskiej Ci  osoby to jesteś we właściwym miejscu?
Prezentowane poniżej obrazy olejne oraz prace wykonane w innych technikach artystycznych są dostępne w ofercie Galerii Paleta.  Mogą być u Ciebie, już na trzeci dzień roboczy od zaksięgowania należności na naszym koncie. Obrazy olejne nie oprawione możemy oprawić w terminie od 4 do 14 dni za dodatkową opłatą. Przykładamy szczególną wagę do tego  aby zamówione przez Ciebie obrazy były  profesjonalnie opakowane i przygotowane do wysyłki.
Ze względu na ogromny wybór ram ( począwszy od ram prostych i nowoczesnych a skończywszy na najwyższej jakości ramach ręcznie robionych  na zamówienie),  każda oprawa jest uzgadniana indywidualnie z klientem.
Unikatowe, ręcznie malowane  obrazy olejne na płótnie, akwarele, pastele lub piękne reprodukcje – zawsze znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.  Służymy fachową pomocą  i doświadczeniem w doborze obrazów oraz ram  do wystroju twojego wnętrza. Wysokiej jakości farby olejne oraz płótno lniane, które używane są w pracowni, gwarantują piękny wygląd i trwałość obrazów. Obrazy olejne można oglądnąć po wcześniejszym umówieniu się w pracowni „Paleta” zlokalizowanej w podkrakowskich Węgrzcach.
Wysyłka kurierska obrazów na terenie Polski jest na koszt firmy.  Możliwy jest odbiór osobisty, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.
Zapraszamy serdecznie!

    Pejzaże, człowiek, wnętrza- obrazy olejne

Martwa natura- obrazy olejne

Kwiaty- obrazy olejne

Pastele i akwarela

Grafika i rysunek

Obrazy w przykładowych wnętrzach- inspiracje

Uwaga. Przedstawiona na stronie informacja cenowa nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par1 Kodeksu Cywilnego.